Apie mus

Esame programuotojų ir verslo konsultantų komanda, kuri sprendžia įvairias verslų technologines problemas, skaitmeninių sprendimų dėka.
Virtualikasa.lt - vienas iš sprendimų.
APIE MUS

Mūsų integruoti sprendimai Jūsų verslo našumui

Esame įmonė Brand Lions MB ir kuriame mums žavius ir prasmingus sprendimus. Virtualikasa – tai sprendimas, kuris kilo iš bėdos, kuriant kitą mūsų projektą – bilietų sistemą. Matydami, kad Lietuvos fiskalinė politika nėra draugiška jaunam, mažam verslui, o jos įgyvendinimas esamais sprendimais rinkoje tampa itin didelė našta mažiems verslams, pradėjome ieškoti savo sprendimo.
Mes esame tie, kurie stengiasi turėti vieną „powerhouse – all-in-all” sprendimą, kad viskas būtų vienose rankose ir suintegruota vienoje sistemoje. Jei esate jaunas verslas, tikrai susidūrėte su funkcionalumų ir pardavimams skirtų servisų poreikiu – čia galime padėti mes.

Misija

Skaitmenizuoti pasaulį, o pradedame nuo prekybininkų ir jų pardavimų įrankių.

Vizija

Plėsti savo integruoto įrankio sprendimų krepšelį, kad kiekvienas verslas rastu sau sprendimą.

0
Kodo eilutės
0
Kontroleriai
0
Komponentai
0
Servisai
STANDARTAI

Mūsų garantijos

Realaus laiko reakcija į problemas

Kuriant pardavimų įrankį, taip pat svarbu greita reakcija į iškylusias problemas, todėl dirbame ir po darbo, kad neliktų klaidų ir skausmų.

Integracijos su partneriais

Dirbame su daugybe įmonių Lietuvoje ir kuriame integracijas mūsų įrankiui, kad viską turėtumėte vienose rankose.

Sertifikuoti gamintojai ir specialistai

Esame sertifikuoti (Nr. 11V – 36 (1.2)) kasu gamintojai su sertifikuota LMI Nr. 194 (deklaruota) kasa – Virtualikasa.lt.

Patirtis

Mūsų įvairialypė skaitmeninių sprendimų ir verslo problemų patirtis – business case know how, leidžia mums būti skaitmeninių sprendimų ekspertais. Kurie nebijo eksperimentuoti, taip atrasdami inovatyvius sprendimus Jums.
Todėl dirbdami su mumis turėsite ne greičiausią, bet bene geriausią ir per mus pačius praleistą verslo problemų sprendimą rinkoje.

KOMANDA

Ir visi savaip išprotėję

 • Paulius Lėveris

  Kodo kūrėjas
 • Jeremy Lee Meehan

  Kodo kūrėjas
 • Justas Šeibokas

  CTO - Dalininkas
 • Mantas Chodosevičius

  CEO - Dalininkas
PARTNERIAI

Mūsų techniniai partneriai