Apie mus

Esame programuotojų ir verslo konsultantų komanda, kuri sprendžia įvairias verslų technologines problemas skaitmeninių sprendimų dėka. Virtualikasa.lt – vienas iš sprendimų.
APIE MUS

Startuoliškas veržlumas su tvirtu užnugariu

2021 m. gimęs startuolis, trokštantis išlaisvinti verslus nuo komplikuotų, o kartais archaiškų kasų sprendimų. Matydami, kad jauniems ir mažiems verslams Lietuvoje reikia draugiškesnių ir paprastesnių fiskalinių mokėjimų sprendimų, ėmėmės kurti savo unikalų web-sprendimą.
 
Esame tie, kurie tiki, kad reikia turėti vieną „powerhouse – all-in-all” sprendimą, kad viskas būtų pasiekiama vienose rankose, viename sprendime. Siekiame, kad mūsų klientams nereikėtų naudotis daugybe atskirų programų, įrankių ir jie galėtų viską valdyti vienoje vietoje.
 
Tikime, kad su mumis apskaita iš sudėtingo darbo virsta malonumu, o pardavimų procesas ir valdymas tampa paprastesnis. Mūsų intuityvus ir patogus sprendikas leis sutaupyti laiką bei pastangas, kurias galėsite skirti savo verslo plėtrai ir augimui.
 
2024 m. tapome „Paysera“ ekosistemos dalimi.
 

STANDARTAI

Mūsų garantijos

Greita reakcija

Pateikite savo užsakymą ar paklausimą, ir mes su jumis susisieksime per vieną darbo dieną.

Integracija su trečiosiomis šalimis

Dirbame su daugybe įmonių Lietuvoje ir kuriame integracijas mūsų įrankiui, kad viską turėtumėte vienose rankose.

Sertifikuoti gamintojai ir specialistai

Mūsų kasa atitinka visus Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) ir Lietuvos metrologijos inspekcijos (LMI) reikalavimus ir esame deklaruoti 1221 sprendimo numeriu.

Patirtis

Esame skaitmeninių sprendimų ekspertai, turintys įvairialypę patirtį sprendžiant kasdien verslui iškylančius iššūkius. Nebijome eksperimentuoti ir ieškoti nestandartinių kelių. Kiekvienas mūsų kuriamas sprendimas yra kruopščiai apgalvotas ir asmeniškai išbandytas siekiant užtikrinti aukščiausią kokybę ir efektyvumą.

PARTNERIAI

Mūsų techniniai partneriai